Havale ile ödeme

Taksus Ofis Mobilyaları olarak havale ile yapılan ödemelerde, söz konusu ürün tutarı hesabımıza geçtikten sonra teslimat süresi başlar. Havale ile gerçekleşen ödemeler de buna dahildir. Eğer yapıldığını belirttiğiniz havale, 7 iş günü içerisinde hesabımıza geçmezse, söz konusu sipariş geçersiz sayılmaktadır.

Ürün Teslimatı

Gerçekleşecek olan teslimatlar yalnızca mağazamız tarafından belirlenen Kargo şirketleri veya kendi dağıtım ağımız ile tüm bilgilerinizin kontrolü yapıldıktan teslim edilir.
İstanbul içi ve çevre iller için siparişler firmamızın dağıtım ağı tarafından yapılmaktadır. Montaj ve kurulum Xline Ofis‘e aittir.
Ayrıca +90 212 675 26 27 telefon numarasından destek sağlanır.

Havale ile Ödeme

Sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirmek için üye bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız girmeniz gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü size ulaştırmamız için telefon numaranız ve adresinizin girilmesi zorunludur.

Firma dilediği takdirde şahıstan kurum ve şahıs belgeri isteyebilir.  Bu bilgiler hem güvenlik hem de kanuni gerekliliktir.

Ürün Fiyatları

Mağaza fiyatları dışında size özel fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mağazamız tarafından belirlenen ve tahsil edilen tüm ücretler ürünlerle birlikte, müşterilerimizin göreceği gibi açık bir biçimde görüntülenir. Söz konusu fiyatlara daha sonradan itiraz edilememektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Xline Ofis olarak tüm müşterilerimizin istek ve taleplerine cevap vermeye çalışmakta, memnuniyetini üst düzeyde tutmak için sürekli çaba göstermekte izlediğimiz politikadır.

Fakat mağazamızı zarara uğratmaya yönelik ve genel ticaret kurallarına uymayan, etik dışı talepler hariç, tüm istek ve şikayetleriniz dikkatle incelenerek, hızlı bir biçimde sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır.

Back to Top